Hlavní stránka - Kamenictví Sutnar & Rappl
Kamenické práce
a výrobky z kamene
Facebook

Kamenné stavební a interiérové prvky

Kámen je přírodní materiál, který vašemu rodinnému domu či bytu dodá na originalitě. Každý kus kamene má totiž jedinečnou strukturu, lze z něj vytvářet rozličné tvary a použít např. pro dlažby, venkovní a vnitřní parapety nebo schody. Firma Sutnar & Rappl  provádí v Plzni a okolí veškeré kamenické práce včetně výroby vysoce kvalitních stavebních a interiérových kamenných prvků.

Kamenné dlažby Plzeň

Kamenné dlažby jsou jedinečným designovým prvkem, který je navíc vysoce odolný proti mechanickému poškození, čisticím prostředkům a dalším nepříznivým vlivům. Firma Sutnar & Rappl je spolehlivým výrobcem kamenné dlažby prvotřídní kvality, který má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Kamenné dlažby lze pokládat jak v interiérech, tak i exteriérech, vybírat lze z mnoha různých dekorů a povrchových úprav, barvy a dekory lze navíc kombinovat a vytvářet tak unikátní mozaiku.

Kamenné schody Plzeň

Kamenné schody plní jak funkci praktickou, tak i estetickou, ať už jsou umístěny v interiéru, nebo slouží pro překonávání výškových rozdílů v exteriéru. Kámen, jakožto přírodní materiál, je pro schody přímo ideální, neboť nenarušuje celkový dojem okolního prostředí, a navíc zvyšuje estetickou hodnotu. Kamenné schody a jejich instalace vyžaduje precizní zaměření a přesné zpracování, které můžete s klidným svědomím svěřit našim zkušeným odborníkům.  

Kamenné parapety Plzeň

Rovněž vnitřní i vnější parapety lze sladit s dalšími kamenickými výrobky v interiéru či exteriéru. Kamenné parapety vyrábíme na míru potřebám zákazníků na základě přesného zaměření okna. Povrch je opatřen ochrannou vrstvou, která nejen zamezuje poškození, ale také umožňuje jednoduchou a rychlou údržbu kamenného parapetu.

Sutnar & Rappl s.r.o.
Sládkova 1303
332 02 Starý Plzenec
DIČ: CZ48365335
IČ:  48365335

mail: kamenictvi@sutnar-rappl.cz
telefon: 377 965 029
603 581 407

Provozní doba
Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Sídlo společnosti
Mapa ke společnosti