Hlavní stránka - Kamenictví Sutnar & Rappl
Kamenické práce
a výrobky z kamene
Facebook

O firmě

Společnost Sutnar & Rappl, která vznikla v roce 1993, navazuje na rodinnou tradici kamenictví sahající až do roku 1921. V současnosti kamenická firma využívá také dlouholetých zkušeností v oblasti zpracování přírodního kamene – společníka firmy Stein Rappl. Pro Plzeň a celý Plzeňský kraj dodáváme profesionální výrobky, jako jsou dlažby, náhrobky, pomníky, urnové pomníky, schody, parapety, kuchyňské desky a mnoho dalších produktů z přírodního kamene.

Naší specializací je výroba jak teraccových produktů, tak především výrobků z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone, jehož jsme i autorizovaným distributorem pro Plzeň a Plzeňský kraj.

Zabýváme se jak výrobou na zakázku, tak i prodejem výrobků z přírodního kamene dle našeho katalogu. Za dobu našeho působení v oblasti zpracování přírodního kamene a komplexních kamenických prací jsme nasbírali spoustu zkušeností a dokážeme přizpůsobit výrobu nejen přáním zákazníků, ale i moderním trendům.

Nejen pro Plzeň a okolí vyrobíme a dodáme:

Proč jsou výrobky z kamene jedinečné?

Kámen vyniká téměř nekonečnými možnostmi. Je ho spousta druhů v nepřeberném množství barevných odstínů, struktury a zajímavých detailů. Můžeme mu dát jakýkoli tvar a podobu, opatřit jej povrchovou úpravou nebo nechat v jeho přirozenosti. Vždy však bude jedinečným, originálním a nadčasovým prvkem, který dodá šmrnc jak moderním interiérům a exteriérům, rustikálnímu stylu, kombinacím s dalšími přírodními materiály, zkrátka je ideální pro jakýkoli prostor.

Moderní doba nabízí i možnosti, které některé vlastnosti přírodního kamene ještě zdokonalí. Jedná se o tzv. konglomerovaný kámen Technistone, který tvoří z přibližně 90% přírodní složky a zbytek umělé přísady zajišťující vyšší odolnost, trvanlivost, kompaktnost i pevnost.

Z nabídky našeho kamenictví si vybere každý

Pro Plzeň a celý Plzeňský kraj nabízíme kamenné dlažby, kuchyňské desky, parapety, schody, ale i náhrobky a pomníky z kamene, které jsou důstojnou památkou na naše blízké. Umíme se přizpůsobit představám každého zákazníka a navrhnout a zrealizovat jakýkoli výrobek z přírodního i umělého kamene.

Pokud vás oslovila nabídka našeho kamenictví s tradicí, neváhejte nás kontaktovat. Na základě našich bohatých zkušeností a neustálého zdokonalování v oboru vám rádi poskytneme i odborné poradenství a nezávaznou kalkulaci zdarma.

Sutnar & Rappl s.r.o.
Sládkova 1303
332 02 Starý Plzenec
DIČ: CZ48365335
IČ:  48365335

mail: kamenictvi@sutnar-rappl.cz
telefon: 377 965 029
603 581 407

Provozní doba
Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Sídlo společnosti
Mapa ke společnosti