Hlavní stránka - Kamenictví Sutnar & Rappl
Kamenické práce
a výrobky z kamene
Facebook

Náhrobky a pomníky Plzeň - jednohroby

Náhrobky a pomníky nám připomínají naše blízké a mají být důstojnou památkou, která dlouho vydrží a odolá nepřízni počasí. V našem kamenictví v Plzni vyrábíme vysoce kvalitní náhrobky a pomníky pro jednohroby z přírodního i umělého kamene.

Jednohroby slouží k uložení rakve nebo urny a skládají se z rámu, soklu, krycí desky a náhrobku. Jednohroby mohou mít libovolné rozměry, tvar, materiály, druh písma na náhrobku, povrchovou úpravu a další variabilní prvky. Záleží opravdu na každém, jakou představu a nároky na jednohrob má. Kamenictví Sutnar & Rappl s.r.o. vyrábí a dodává náhrobky a pomníky pro Plzeň a okolí na míru přesně podle dodaných parametrů.

Nemáte-li představu, jak má náhrobek či pomník vypadat, rádi s vámi na základě našich bohatých zkušeností probereme všechny možnosti a poradíme s výběrem vhodných materiálů a rozměrů. Ceny za náhrobky a pomníky Plzeň se odvíjejí od více parametrů, proto vám kalkulaci na jednohroby vytvoříme teprve tehdy, až budeme mít všechny informace o finálním výrobku.

Doplňky pro jednohroby

Máte-li individuální požadavky na další doplňky pro jednohroby, které se týkají kamenických prací, neváhejte se na nás obrátit i s poptávkou atypických produktů. Rádi vám zhotovíme i nestandardní kamenické výrobky na míru. Klasickými doplňky bývají např. vázy, květináče, svítilny, kříže, různé ornamenty, plastiky apod.

Náhrobky Plzeň

Náhrobky neboli náhrobní kameny mohou mít libovolný tvar, povrch i typ a velikost písma. V naší nabídce najdete mnoho druhů náhrobků, ze kterých můžete vybírat, ale zhotovíme i náhrobky přesně odpovídající vaší představě.

Sutnar & Rappl s.r.o.
Sládkova 1303
332 02 Starý Plzenec
DIČ: CZ48365335
IČ:  48365335

mail: kamenictvi@sutnar-rappl.cz
telefon: 377 965 029
603 581 407

Provozní doba
Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Sídlo společnosti
Mapa ke společnosti