Hlavní stránka - Kamenictví Sutnar & Rappl
Kamenické práce
a výrobky z kamene
Facebook

Kamenictví Plzeň a okolí

Kamenictví Sutnar & Rappl s.r.o. Plzeň se již více než 22 let zabývá kamenickými pracemi, historie firmy však sahá až do roku 1921. Moderní podoba společnosti tak navazuje na téměř stoletou rodinnou tradici kamenictví. Neobvyklá řešení exteriérových a interiérových prvků vycházejí z těch nejjednodušších materiálů jako je například přírodní materiál kámen a s ním spojený obor kamenictví a kamenické práce.

V současné době se zaměřujeme jak na zpracování přírodního kamene, tak i výrobu teraccových produktů a výrobků z konglomerovaného kamene.

 

Kamenné desky Plzeň - jsme specialisté na práci s kamenem

Kamenictví Sutnar & Rappl s.r.o.

Výsledkem práce s kamenem je množství nádherných produktů v podobě stavebních a interiérových prvků, kuchyňských desek na míru, urnových pomníků, jednohrobů, dvojhrobů, ozdob na pomníky a mnoho dalšího ... vznikají tak kromě jiného také dlažby, obklady, parapety či schody a celá schodiště ať už venkovní nebo interiérové. Kuchyňské, pracovní či dokonce koupelnové desky jsou dalším produktem, který si můžete z tohoto dokonalého materiálu dopřát.

Úchvatná díla z přírodního kamene jsou výsledkem nejen tohoto úžasného materiálu, který přináší spoustu možností a dokonalý design, ale také výsledkem tvrdé práce a preciznosti řemeslníků, kteří s kamenem doslova kouzlí.

Tento úžasný materiál a řemeslo přežili spoustu generací a pořád se zdokonalují a přinášejí stále více možností pro interiér i exteriér ať už jde o praktické záležitosti nebo dekorativní prvky.

Přírodní kámen je zástupcem nejen estetického hlediska, ale také v rámci kvality. Přináší oproti jiným materiálům vyšší odolnost proti poškození, vysokým teplotám, chemikáliím, dále se snadno udržuje a je originálním prvkem se širokou škálou možností a provedení.

Pokud i vy toužíte mít ve svém prostředí produkty z přírodního kamene, tak se můžete spolehnout na dlouholetou zkušenost, tradici a vysokou profesionalitu v tomto oboru, díky kterým budou splněné vaše vysněné představy a požadavky.

Sutnar & Rappl s.r.o.
Sládkova 1303
332 02 Starý Plzenec
DIČ: CZ48365335
IČ:  48365335

mail: kamenictvi@sutnar-rappl.cz
telefon: 377 965 029
603 581 407

Provozní doba
Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Sídlo společnosti
Mapa ke společnosti